Patentované teplo

Fénix Design Teplovzdušná a teplovodní krbová kamna

Fénix Design

Společnost LU-MI servis s.r.o. společně s předním designerem Bohuslavem Špačkem představuje jedinečnou řadu teplovzdušných a teplovodních krbových kamen pojmenovaných Fénix Design. Tyto horkovzdušné krby jsou navrženy na základě unikátní konstrukce spalovací komory bez přítomnosti spalovacího roštu a vychází tak z úspěšného teplovodního výrobku Kotel Fénix.

Kamna Fénix design jsou vyvíjeny s maximálními ohledy na individuální požadavky každého interiéru a s stávají se tak vhodným doplňkem nebo dominantou.

Předností je variabilita a možnost sestavení vlastních kamen na základě osobních potřeb a vkusu. Otevírá se tím možnost sestavit kamna vhodná pro interiéry v rozpětí od moderních novostaveb po tradiční chalupy.

Fénix Design byl uveden na trh v roce 2013 ve dvou řadách pojmenovaných "ORGANIC" a "GEOMETRY".

Luxusních kamna Fénix Design ORGANIC disponují hladkou geometrií a plynulými tvary, inspirovanými z přírodních a organických motivů. Je vytvořena s cílem zjemnění industriálních forem.

V designu se projevuje emocionální přístup, vyjádřený jemným květinovým vzorem. Pro Fénix ORGANIC je zároveň zvolena netradiční barva jež nabourává zažité představy, o tom jak by měla kotel vypadat avzniká ojedinělý design s odkazem k tradičním hodnotám a přírodě.

Hřejivý pocit umocňuje vizuální kontakt s ohněm, který je možné naplno vnímat díky velikosti skla předních dvířek.

 

Luxusních kamna Fénix Design GEOMETRY se vyznačuje jednoduchostí a funkčností forem. Zachovává si výraznou racionální estetiku a je tvořena pro nadčasový, módním trendům nepodléhající design. Základním stavebním kamenem je jednoduchost forem a čistota provedení. Při navrhování byl brán ohled na možnost individuálně si sestavit kotel podle svých potřeb.

 

 

Teplovzdušná či teplovodní kamna řady Fénix Design GEOMETRY je možné v horní části doplnit o litinový plát nebo mramorovou desku, čímž rozšíříte užitnou hodnotu kamen. Kamna se tímto stává nejen zdrojem tepla, ale i pomocníkem pro vaření či grilování.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.