Patentované teplo

Fénix akumulační nádoby Typy nádob

 

 

 

 

 

 

MAGNAD: tato série akumulačních nádrží se vyznačuje jednoduchostí možného připojení a ekonomickou výhodností. Možnost připojení dalších zdrojů vytápění pomocí až 2 vložených výměníků, např. solární panely a tepelné čerpadlo. Akumulační nádrž typu MAGNAD lze, za příplatek 2.500,-Kč bez DPH, osadit čistícím otvorem; viz ilustrační foto u výrobku - tuto skutečnost je potřeba uvést do poznámky v objednávce. 

 

 

 

 

 

 

KXT: akumulační nádoby řady KXT jsou ideální pro přímý ohřev z více zdrojů, např. solárních kolektorů, tepelného čerpadla či krbových kamen s teplovodním výměníkem. Uspořádání vývodů do úhlu 90°. Možnost vložení až 2 výměníků a elektrického dohřevu.

 

 

 

 

 

MG: akumulační nádoby řady MG jsou ideální pro přímý ohřev z více zdrojů, např. solárních kolektorů, tepelného čerpadla či krbových kamen s výměníkem. Uspořádání vývodů v "jedné řadě" najde uplatnění ve stísněných prostorech, kde není vhodné uspořádání v úhlu 90°. Možnost vložení až 2 výměníků a elektrického dohřevu.

 

 

 

 

 

MT = dva v jednom - zásoba tepla pro vytápění a ohřev TUV. Akumulační nádoby řady MT jsou speciálně konstruovány pro možnost ohřevu teplé užitkové vody pomocí vložené šneku nebo smaltovaného bojleru o objemu 170 litrů. Zároveň lze napojit až na dva další výměníky pro ohřev tepelným čerpadlem či solárními panely. Možnost vložení elektrického dohřevu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.